Mamy rozkład jazdy tramwajów linii nr 2, które od 1 grudnia będą jeździć na trasie Tarpno – Rządz w Grudziądzu!

1 grudnia powróci regularne kursowanie linii tramwajowej nr 2 na trasie Tarpno – Rządz w Grudziądzu. Nie będą więc jeździć autobusy zastępczej linii AT oraz tramwaje linii nr 1.

Od 1 grudnia tramwaje z pętli Tarpno będą jeździć na osiedle Rządz. FOT. MARYLA RZESZUT

Kierowcy i piesi powinni uważać na tramwaje zwłaszcza w rejonie peronów na odcinku od ul. Brzeźnej do Piaskowej. Mieszkańcy odzwyczaili się od tramwajów i zapominają, że tramwaje tam kursują – na razie jeżdżą na Rządz testowo. A od 1 grudnia będą kursować już regularnie, zgodnie z rozkładem.

Częstotliwość kursowania tramwajów linii nr 2 w Grudziądzu:

w dni powszednie: CO 10 MINUT

w soboty: CO 15 MINUT

 niedzielę i święta: CO 20 MINUT

Równocześnie od 1 grudnia nie będą już kursować autobusy zastępczej linii za tramwaj AT. Nie będzie także linii tramwajowej nr 1.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Mamy rozkład jazdy tramwajów linii nr 2, które od 1 grudnia będą jeździć na trasie Tarpno – Rządz w Grudziądzu!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu