Miasto przyszłości zbudują z klocków LEGO! Grudziądzki Spichlerz 57 zaprasza w niedzielę, 25 czerwca dzieci i całe rodziny

Wszystkich pasjonatów tych popularnych klocków zapraszają organizatorzy wyjątkowych warsztatów twórczych „Miasto przyszłości z LEGO”.

Już 25 czerwca (niedziela) od godz. 12.00 do 14.00 w Spichlerzu 57 w Grudziądzu będzie można znakomicie bawić się, rozwijać wyobraźnię i konstruować różne obiekty.

Organizatorzy warsztatów zachęcają: – Do zobaczenia w wyjątkowej sali pełnej kolorowych klocków LEGO! Będziemy bawić się, budować i spędzać wspólnie czas w rozbudowie makiety miasta. Ponadto zaprogramujemy LEGO roboty, by pokonały zbudowane tory przeszkód. To idealne wydarzenie, aby rodzinnie i międzypokoleniowo spędzić czas w Spichlerzu 57!

TEJKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Miasto przyszłości zbudują z klocków LEGO! Grudziądzki Spichlerz 57 zaprasza w niedzielę, 25 czerwca dzieci i całe rodziny

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu