Miejsce w Grudziądzu na niepowtarzalne imprezy w dobrym stylu? Góra Zamkowa. Zobaczcie, jak zmieniła się w strefę klubową (zdjęcia)

Jeszcze kilka lat temu idąc na Górę Zamkową można było dostać od pijaka butelką w głowę, bo był to teren opuszczony, nikt nie kreował wydarzeń w tym niezwykłym i niepowtarzalnym miejscu. Ale teraz widać, że miasto i grudziądzka Starówka ma gospodarza.

Miejsce to przywracane jest mieszkańcom. W ostatnich latach na Górze Zamkowej w Grudziądzu dzieje się coraz więcej. Ostatnio sprawdziła się strefa klubowa chill&gastro podczas 732. urodzin Grudziądza.

Jak zostanie zaaranżowana przestrzeń Góry Zamkowej na Widowisko Świetlne 21-22 lipca – przekonamy się wkrótce.  W każdym razie imprezy w pięknym plenerze, z odpowiednim oświetleniem, muzyką klubową, na leżakach ustawionych wśród drzew i krzewów, to propozycja trafiona w dziesiątkę. Z Góry Zamkowej można podziwiać nocny pejzaż miasta, co tworzy naturalną, atrakcyjną scenografię imprezy. Kto bawił się w strefie klubowej ten wie, jak było.

Kto nie był – niech zobaczy jak może zmienić się Góra Zamkowa, jak można zagospodarować jej przestrzeń – m.in. dawną, nieczynną fontannę.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Miejsce w Grudziądzu na niepowtarzalne imprezy w dobrym stylu? Góra Zamkowa. Zobaczcie, jak zmieniła się w strefę klubową (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu