Mieszkańcy osiedli Kuntersztyn i Tuszewo spotkają się we wtorek z prezydentem Grudziądza. Przygotujcie pytania, zgłoście problemy!

Co mieszkańcy Kuntersztyna i Tuszewa robią 25 października po południu? Warto wybrać się na spotkanie z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim, który omówi inwestycje wykonywane i planowane w tej części miasta.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza: – Zapraszam mieszkańców osiedli Kuntersztyn i Tuszewo na spotkanie we wtorek, w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Mikołaja z Ryńska. FOT. MARYLA RZESZUT

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski przedstawi też najważniejsze sprawy, którymi żyje miasto. Można zadać pytanie, zgłosić swoje propozycje. Będą dyrektorzy wydziałów Urzędu Miejskiego, zatem przedstawione przez mieszkańców problemy mogą być od ręki wyjaśnione lub zapisane do załatwienia.

Początek spotkania 25 października o godz. 18.00 w SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 8 przy ul. Mikołaja z Ryńska 6.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Mieszkańcy osiedli Kuntersztyn i Tuszewo spotkają się we wtorek z prezydentem Grudziądza. Przygotujcie pytania, zgłoście problemy!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu