Mieszkańcy Tarpna i Owczarek, którzy ukończyli 60 lat, przyjdźcie na spotkanie Klubu Seniora! Do SP 18 przy ul. Dąbrówki, 8 maja o godz.16.00

Salę dla powstającego Klubu Seniora na Tarpnie udostępnia Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu przy ul. Dąbrówki 7. Wielu seniorów ma trochę wolnego czasu i mogliby działać w klubie na swoim osiedlu. Na pewno mają dobre pomysły, różne uzdolnienia, które powinni rozwijać.   

Jakub Kopkowski (Stowarzyszenie Przyjazny Grudziądz) informuje, że trzeba było zareagować na sygnały od mieszkańców Tarpna i okolic tego osiedla. Zgłaszali potrzebę utworzenia klubu dla osób w jesieni wieku. – Wspólnie z dyrekcją szkoły przy ul. Dąbrówki i dyrekcją Domu Dziennego Pobytu przedyskutowaliśmy pomysł na spotkaniu w SP 18, z udziałem Pawła Napolskiego, wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Grudziądzu. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że inicjatywa jest dobra i trzeba stworzyć warunki do powstania klubu seniora. Pomieszczenie dla klubu wygospodarowane będzie w Szkole Podstawowej nr 18. Chcielibyśmy, żeby na pierwszym spotkaniu 8 maja seniorzy sami przedstawili swoje oczekiwania i pomysły. Chodzi o to, aby w klubie seniora atrakcyjnie spędzali czas i wpływali na to, co w nim będzie się działo.     

Bardzo życzliwie do pomysłu utworzenia klubu seniora podeszła Monika Mejer, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 im. Bohaterów Westerplatte. Udostępni odpowiednie pomieszczenie w budynku szkoły.

Pomysł utworzenia klubu seniora na Tarpnie popiera też Grudziądzka Rada Seniorów. Początek spotkania w poniedziałek (8 maja) o godz. 16.00.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Mieszkańcy Tarpna i Owczarek, którzy ukończyli 60 lat, przyjdźcie na spotkanie Klubu Seniora! Do SP 18 przy ul. Dąbrówki, 8 maja o godz.16.00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu