Mówi do przechodniów, śpiewa i składa życzenia. Renifer Leonard – ulubieniec grudziądzan i turystów (zdjęcia, wideo)

Gadający Renifer Leonard, który 6 grudnia pojawił się w okienku spichrza w Grudziądzu, zawsze ma spore grono słuchaczy. Lubią go zwłaszcza dzieci.

Kto chce poprawić sobie humor, niech zajrzy na ul. Spichrzową w Grudziądzu i posłucha Renifera Leonarda. Uaktywnia się codziennie od godz. 11.00 do 20.00 co 20 minut. Nie tylko mówi, bo także śpiewa – kolędy i piosenki bożonarodzeniowe. Zachęca do zwiedzania pięknego Grudziądza, odwiedzenia Jarmarku św. Mikołaja i składa życzenia.

(marz)

FOT. I WIDEO MARYLA RZESZUT  

Posłuchajcie i zobaczcie, jak Renifer Leonard zachwala turystyczne atrakcje Grudziądza:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Mówi do przechodniów, śpiewa i składa życzenia. Renifer Leonard – ulubieniec grudziądzan i turystów (zdjęcia, wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu