Musicalowy koncert noworoczny „Od Broadwayu do Grudziądza” w teatrze przy komplecie publiczności

Na ten koncert od dawna nie było biletów. Kto zawczasu kupił, cieszył się 6 stycznia wieczorem, gdyż artyści nie zawiedli i otrzymali gorące, zasłużone brawa.

Wspaniałych wrażeń artystycznych i udanego, szczęśliwego 2024 roku życzył publiczności i w ogóle grudziądzanom Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.  

W koncercie noworocznym w Grudziądzu wystąpili: Kuba Jurzyk, Damian Aleksander, Ksenia Shaushyshvili i Marta Bykowska. Solistom towarzyszyła  Polska Orkiestra Musicalowa pod dyrekcją Darka Tarczewskiego. Konferansjerkę prowadził znany z telewizji prezenter Mateusz Szymkowiak.

(marz)

FOT. CK TEATR

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Musicalowy koncert noworoczny „Od Broadwayu do Grudziądza” w teatrze przy komplecie publiczności

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu