MZK w Grudziądzu wdroży zintegrowany system elektronicznej karty miejskiej. Bezgotówkowo kupimy bilety w tramwajach i autobusach

15 czerwca umowę w tej sprawie podpisze prezes MZK w Grudziądzu Paweł Maniszewski i Michał Cyrankowski z firmy Pixel.

Zintegrowany system elektronicznej karty miejskiej umożliwi bezgotówkowy zakup biletów w autobusach i tramwajach.

Podpisanie umowy odbędzie się w czwartek, 15 czerwca. Umowa obejmuje dostawę i wdrożenie zintegrowanego systemu elektronicznej karty miejskiej do zakupu w formie bezgotówkowej biletów w pojazdach komunikacji publicznej.

Podpisanie umowy nastąpi w obecności prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego 15 czerwca hotelu ibis Styles przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 18 w Grudziądzu.
Ze strony MZK Sp. z o.o. umowę podpisze prezes zarządu Paweł Maniszewski a ze strony firmy Pixel Sp. z o.o. Michał Cyrankowski.

Projekt realizowany jest w ramach zadania: Zmniejszenie emisyjności transportu publicznego wraz z elektronizacją poboru opłat dla zmniejszenia uciążliwości i ochrony środowiska naturalnego w Grudziądzu, realizowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 (konkurs Nr RPKP.03.04.00-IZ.00-04-440/23), działanie 3.4 Zrównoważona mobilność miejska i promowanie strategii niskoemisyjnych, Schemat: Infrastruktura na potrzeby czystego transportu miejskiego oraz inteligentne systemy transportowe.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

MZK w Grudziądzu wdroży zintegrowany system elektronicznej karty miejskiej. Bezgotówkowo kupimy bilety w tramwajach i autobusach

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu