Na głównym odcinku łącznika ulicy Kwiatowej z Toruńską większość prac zakończono i dopuszczono go do ruchu

Nowa droga w Grudziądzu łącząca ulicę Kwiatową i Toruńską zaczyna służyć mieszkańcom.  Już rozebrano kolidujący z inwestycją budynek, ustawiono mur oporowy, który wymaga jeszcze prac wykończeniowych.

Fragment łącznika ul. Kwiatowej z Toruńską w Grudziądzu. W głębi – widoczny jest tył kamienic przy ul. Toruńskiej.

Następnie dokończone jeszcze zostaną roboty związane z nawierzchnią parkingu i drogi manewrowej.

Na odcinku głównym łącznika zakończyła się większość prac i można było dopuścić go do ruchu. Kierowcy chwalą to rozwiązanie i chętnie korzystają z przejazdu całkiem nową ulicą. Jej budowa kosztowała prawie 4 miliony zł. w tym około 2 miliony złotych to dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na głównym odcinku łącznika ulicy Kwiatowej z Toruńską większość prac zakończono i dopuszczono go do ruchu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu