Na Górze Zamkowej w Grudziądzu znów będzie imprezowo! Zabawę zakończymy w nocy. 18 i 19 sierpnia zaprasza ChillHill w godz. 16.00 – 2.00 a 20 sierpnia do 20.30

Jeszcze żywe są wspomnienia z Widowiska Świetlnego w Grudziądzu a już szykują się kolejne atrakcje. Strefa ChillHill ożywi Górę Zamkową 18-20 sierpnia, w czasie XXXIV Zjazdu Kawalerzystów II RP.

Niezapomniane zdjęcia z imprez na Górze Zamkowej w Grudziądzu.

Może 18-20 sierpnia nie będzie takich fajerwerków i świetlnych efektów jak 21-22 lipca, ale na pewno nie zabraknie oświetlenia i innych atrakcji.

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na Górze Zamkowej w Grudziądzu znów będzie imprezowo! Zabawę zakończymy w nocy. 18 i 19 sierpnia zaprasza ChillHill w godz. 16.00 – 2.00 a 20 sierpnia do 20.30

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu