Na Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu: Margaret, De Mono, Ania Dąbrowska oraz karuzela wiedeńska i wesoły renifer Leonard

Wiemy, jakie atrakcje czekają grudziądzan podczas Jarmarku św. Mikołaja  od 6 do 10 grudnia! Stoiska z przysmakami i rękodziełem na Rynku, koncerty, gadający renifer oraz różne warsztaty dla dzieci i rodzin.

Na dużej scenie na Rynku w Grudziądzu będą występować lokalne chóry i zespoły. Już zaproszone są gwiazdy, które rozświetlą nam życie kulturalne: Margaret, Oskar Cyms, De Mono i Ania Dąbrowska.

Powróci gadajacy Renifer Leonard, który opowiada różne historyjki, śpiewa kolędy a wraz z nim bawią się przechodnie na ul. Spichrzowej. Najmłodsi będą mogli pojeździć bezpłatną karuzelą wiedeńską, wybrać się do Chatki św. Mikołaja lub wziąć udział w warsztatach.  

Spichlerz 57 przygotowuje bezpłatne, świąteczne warsztaty. Zobaczymy, to co już było i sprawdziło się podczas Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu, ale pojawią się także nowości: projekcja mappingowa ze specjalną, świąteczną animacją i świąteczny zakątek na Rybnym Rynku.

Odpalenie świątecznej choinki na Rynku odbędzie się 6 grudnia o godz. 16.00.

Margaret wystąpi 8 grudnia o godz. 19.00, a 9 grudnia Oskar Cyms o godz. 17.30 i De Mono o godz. 19.00. Ania Dąbrowska zaśpiewa w Grudziądzu 10 grudnia o godz. 17.00.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Sprawdźcie PROGRAM:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu: Margaret, De Mono, Ania Dąbrowska oraz karuzela wiedeńska i wesoły renifer Leonard

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu