Na kawę i Dzień Dziecka do Parku Miejskiego zaprasza prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Kiedy przyjść? 27 maja (sobota) w godz. 16.00 – 18.00

Będzie to spotkanie przy placu zabaw, połączone z atrakcjami na Dzień Dziecka. Dla dorosłych – kawa i pogawędka a na najmłodszych czekają m.in.  minigolf, dmuchany zamek, zwierzątka z balonów, malowanie twarzy,  szachy, także kącik sportowy Olimpii Grudziądz.

Nie stroni od mieszkańców prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Rozmawia z nimi przy każdej okazji, nawet jeśli nie jest to planowe, umówione spotkanie. Wyraźnie widać, że lubi bezpośredni kontakt z ludźmi i chętnie słucha co mają do powiedzenia. Zjawił się ostatnio nawet w niedzielę przed południem w Spichlerzu 57 podczas zwiedzania tego zabytku przez grudziądzan.

Tym razem wychodzi do mieszkańców 27 maja i chętnie wysłucha ich opinii czy sugestii na temat miasta, osiedla czy ulicy.  

To w tym roku pierwsza kawa z prezydentem Grudziądza. W Parku Miejskim im. Piotra Janowskiego w godzinach 16.00 – 18.00 mieszkańcy będą mogli porozmawiać z prezydentem.

Także dla pań w ciąży przygotowano odpowiednie zajęcia.

Będą też warsztaty wykonywania makramy. Na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 56 -45 10 324.

Wstęp wolny.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na kawę i Dzień Dziecka do Parku Miejskiego zaprasza prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Kiedy przyjść? 27 maja (sobota) w godz. 16.00 – 18.00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu