Sobota na Górze Zamkowej: na kawę zaprasza prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Będą też gry planszowe i ćwiczenia w plenerze oraz koncert Los Angeles Trio i film

13 sierpnia na kawę zaprasza mieszkańców prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Będą także: plenerowe gry planszowe, zajęcia z piłkarzami Olimpii i gminastyka słowiańska. A o godz. 19.30 – koncert LA Trio i projekcja filmu „Piętro wyżej”. Szykuje się atrakcyjna sobota na Górze Zamkowej!  

Rezerwujcie termin! 13 sierpnia w godz. 18.00 – 19.30 w kawiarni na Górze Zamkowej. Będzie można wypić kawę i porozmawiać z prezydentem o sprawach miasta. – Problemy mieszkańców są dla mnie bardzo istotne. Równie ważny jest dla mnie bezpośredni kontakt z grudziądzanami. Dlatego z ogromną przyjemnością serdecznie zapraszam wszystkich Państwa na kawę na naszej przepięknej Górze Zamkowej – zaprasza Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Sobotni wieczór na Górze Zamkowej upłynie interesująco dla amatorów plenerowych gier planszowych. Przygotowała je Biblioteka Miejska im. W. Kulerskiego i Stowarzyszenie GRAJMY – gry planszowe.

Olimpia Grudziądz zapewni młodym adeptom futbolu zajęcia z piłkarzami a Geotermia Grudziądz – gimnastykę słowiańską z Kasią Biernat dla zwolenników ruchu na świeżym powietrzu.

Także w sobotę, 13 sierpnia o godz. 19.30 – w ramach festiwalu na Starym Mieście – Nastrojowa Góra Zamkowa czyli koncert Los Angeles Trio i projekcja filmu „Piętro wyżej” w reżyserii Leona Trystana. W głównych rolach: Eugeniusz BodoJózef OrwidHelena Grossówna. Wstęp wolny.  

(marz)

W sobotni wieczór będzie okazja do wypicia kawy z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim i porozmawiania o sprawach miasta.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Sobota na Górze Zamkowej: na kawę zaprasza prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Będą też gry planszowe i ćwiczenia w plenerze oraz koncert Los Angeles Trio i film

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu