Na otwarte spotkanie z mieszkańcami Grudziądza zaprasza prezydent Maciej Glamowski 25 kwietnia (wtorek) o godz. 18.00 do ZSO przy ul. Korczaka 23

To kolejna okazja na zgłoszenie prezydentowi Grudziądza i jego ekipie ważnych spraw ulicy, dzielnicy czy miasta. 25 kwietnia spotkanie odbędzie się na Strzemięcinie.

– Mam nadzieję na kolejne, pożyteczne spotkanie z mieszkańcami, podczas którego porozmawiamy o istotnych dla grudziądzan problemach. Te spotkania są dla mnie bardzo ważne. Staram się możliwie często spotykać z mieszkańcami i z nimi rozmawiać.  To najlepszy sposób na poznanie ich oczekiwań i znalezienie rozwiązań w wielu ważnych sprawach – mówi  prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

Początek spotkania 25 kwietnia (wtorek) o godz. 18.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Korczaka 23.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na otwarte spotkanie z mieszkańcami Grudziądza zaprasza prezydent Maciej Glamowski 25 kwietnia (wtorek) o godz. 18.00 do ZSO przy ul. Korczaka 23

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu