Na Rybnym Rynku w Grudziądzu powstanie Świąteczny Zakątek. Będą tu śpiewane kolędy, robione pamiątkowe zdjęcia, ruszy kawiarenka

Jedną z atrakcji Jarmarku św. Mikołaja będzie na Rybnym Rynku wyjątkowy, Świąteczny Zakątek! Warto będzie tam zajrzeć i wesprzeć akcję charytatywną.

Na Rybnym Rynku w Grudziądzu pojawiła się sympatyczna rybka. Zainstalowano też inne ozdoby. Miejsce to ożyje w czasie Jarmarku św. Mikołaja.

W piątek i sobotę prowadzona tam będzie akcja charytatywna Fundacji Czarny Koń i Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. Zbierana będzie karma bezzbożowa dla kotów i jeży.

W sobotę i niedzielę wykonywane będą pamiątkowe, rodzinne zdjęcia, które fotograf zrobi w świątecznej atmosferze jarmarku.

W niedzielę Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych TO-MY otworzy charytatywną kawiarenkę! Każda filiżanka rozgrzewającej kawy przyczyni się do wsparcia ich szlachetnej misji.

Mecenasem Głównym Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu jest Energa SA. Projekt wspierany jest w ramach realizacji Strategii Zrównoważonego Rozwoju Grupy ENERGA.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na Rybnym Rynku w Grudziądzu powstanie Świąteczny Zakątek. Będą tu śpiewane kolędy, robione pamiątkowe zdjęcia, ruszy kawiarenka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu