Na III Grudziądzki Piknik Naukowy zaprasza Zespół Szkół Rolniczych 24 kwietnia do obiektów przy ul. Lipowej na pokazy koni, wirtualną strzelnicę, laboratorium przyszłości

Atrakcje w „Rolniku” przy ul. Lipowej rozpoczną się w środę o godz. 9.00. Mamy godzinowy program pikniku. Co i o której – czytajcie w „rozpisce” poniżej. 

Program III Grudziądzkiego Pikniku Naukowego przewiduje m.in. : EDUCARIUM czyli laboratorium przyszłości, pokaz stadniny koni z Nowych Jankowic, wirtualną strzelnicę, ekspozycję maszyn rolniczych i promocję profilu kształcenia w Zespole Szkół Rolniczych im. W. Grabskiego, konsultacje z pracownikami firm partnerskich. Podczas pikniku będą grać zespoły muzyczne, ustawione zostaną zamki dmuchane, stoiska z miodami i jak zwykle w „Rolniku” będzie można coś zjeść (grochówka, Strogonow).

ZSR zachęca absolwentów ósmych klas, by kontynuowali naukę właśnie w „Rolniku”. Dlaczego? Oprócz wiedzy i zawodu można zdobyć w RAMACH ZAJĘĆ, BEZPŁATNIE uprawnienia do jazdy samochodem (kategorii B) i ciągnikiem (kat. T).  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na III Grudziądzki Piknik Naukowy zaprasza Zespół Szkół Rolniczych 24 kwietnia do obiektów przy ul. Lipowej na pokazy koni, wirtualną strzelnicę, laboratorium przyszłości

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu