Na Wielkanocny Piknik zaprasza wszystkich Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu. Już 23 marca od godz. 10.00 do 13.00

Wielkanoc coraz bliżej! Czas na wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. W planie są: warsztaty – tworzenia wielkanocnych palm, malowanie drewnianych zająców, recyklingowych pisanek oraz gry terenowe: złap zająca i szukanie czekoladowych jajeczek.

Centrum Edukacji Ekologicznej przy ulicy Nad Torem 1 w Grudziądzu stanie się areną wiosennych atrakcji dla wszystkich uczestników. Wstęp wolny.

Mogą przyjść wszyscy, w każdym wieku, by wziąć udział w Wielkanocnym Pikniku. To doskonała okazja nie tylko do zabawy i kreatywnego spędzenia czasu, ale do cieszenia się w plenerze wiosennym nastrojem.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na Wielkanocny Piknik zaprasza wszystkich Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu. Już 23 marca od godz. 10.00 do 13.00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu