„Najpiękniejsza w kadrze” – muzyczny „bukiet” dla pań! 11 marca wystąpi The G Singers i Orkiestra Salonowa Moderato. Bezpłatne bilety w teatrze

Polska muzyka filmowa na Dzień Kobiet – taki koncert dla pań przygotował grudziądzki teatr na 11 marca (sobota).

Miło będzie świętować Dzień Kobiet przy dobrej muzyce. Na pewno publiczność rozpozna wiele znanych kompozycji z polskich filmów.

Na koncert zaprasza chór The G Singers, Orkiestra Salonowa  Moderato i prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Dyrygować będzie Orlin Bebenow. Prowadzenie: Aleksandra Drozdecka.  

Początek koncertu w sobotę, 11 marca o godz. 18.00. Wstęp na bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie grudziądzkiego teatru.

(marz)

Chór The G Singers.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

 „Najpiękniejsza w kadrze” – muzyczny „bukiet” dla pań! 11 marca wystąpi The G Singers i Orkiestra Salonowa Moderato. Bezpłatne bilety w teatrze

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu