Niecodzienne atrakcje dla dzieci i młodzieży w Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym. Już 9 lutego. Zapiszcie się!

W czasie ferii warto wybrać się (9 lutego) na seans „kosmiczny”… Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Grudziądzu zaprasza na ciekawe seanse i… wyszukiwanie astronomicznych aplikacji dostępnych na telefon.

9 lutego (czwartek) od godz. 10.00 do 13.00 będą prowadzone zapisy dla grup zorganizowanych.
O godz. 13.00 rozpocznie się seans  „Nasz Wszechświat”.
O godz. 14.00 zaplanowany jest seans niespodzianka a o godz. 15.00 – „Astronomiczne aplikacje mobilne”. Podczas tego spotkania uczestnicy poznają ciekawy, edukacyjny sposób wykorzystania smartfonu. Zapoznają się z wybranymi astronomicznymi aplikacjami dostępnymi na telefon. Zajęcia te przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-14 lat.  Wymagane jest posiadanie smartfonu z dostępem do Internetu.
Wstęp wolny, ale trzeba się zapisać przez e-mail: planetarium.grudziadz@gmail.com

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Grudziądzu mieści się w gmachu przy ul. Hoffmanna 1/7.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Niecodzienne atrakcje dla dzieci i młodzieży w Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym. Już 9 lutego. Zapiszcie się!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu