Nocą do lasu – strach! Ale nie z leśniczym, który zaprasza na spacer, by poznać inne oblicze grudziądzkiej kniei. Zapisy do 11 lipca

14 lipca o godz. 21.00 z pomostu na plaży miejskiej nad jeziorem Rudnickim cała grupa chętnych wyruszy z leśniczym Mateuszem Cieślakiewiczem na spacer po lesie.

Jak grudziądzki las wygląda nocą? Czy wszystkie zwierzęta i ptaki śpią? Będzie można to sprawdzić już 14 lipca (piątek) wędrując z leśniczym, który wszystko objaśni.

Spacery z leśniczym na stałe wpisały się do miejskiego kalendarza. Na najbliższy – 14 lipca  trzeba się zapisać – tel. 726 301 636 do 11 lipca w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. Liczba miejsc jest ograniczona.

– Spacer za dnia nie budzi większej ekscytacji. Wszystko mamy w zasięgu wzroku. Dźwięki, które słyszymy łatwo namierzyć i ustalić skąd dochodzą. Dzień to nasza pora – ludzi. Gdy zapada zmierzch raczej opuszczamy las. Tym razem będzie można poznać jego drugie, nocne oblicze, bardzo fascynujące – przekonuje Mateusz Cieślakiewicz, leśniczy Lasów Komunalnych w Grudziądzu.

Szczegółowe informacje są na stronie internetowej Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nocą do lasu – strach! Ale nie z leśniczym, który zaprasza na spacer, by poznać inne oblicze grudziądzkiej kniei. Zapisy do 11 lipca

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu