Układają nową nawierzchnię na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Rapackiego oraz łączniku do Waryńskiego. Ruch wahadłowy i sygnaliści

Do środy, 20 lipca,  powinny zakończyć się roboty drogowe na nowym skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Rapackiego oraz na łączniku do ul. Waryńskiego. O ile pogoda nie przeszkodzi.

Układanie mas bitumicznych ekipy drogowe rozpoczęły w czwartek na nowo wybudowanym skrzyżowaniu o ruchu okrężnym u zbiegu ul. Dworcowej i Rapackiego.

W kolejnych dniach przewidziane są prace na łączniku do ul. Waryńskiego. W zależności od panujących warunków atmosferycznych roboty powinny zakończyć się w środę, 20 lipca.

Ruch pojazdów w obrębie prowadzonych robót odbywa się wahadłowo, kierowany jest przez sygnalistów.

Kierowcy powinni liczyć się także z chwilowym wstrzymaniem ruchu, w zależności od potrzeb.

Zarząd Dróg Miejskich prosi kierowców o wyrozumiałość.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Układają nową nawierzchnię na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Rapackiego oraz łączniku do Waryńskiego. Ruch wahadłowy i sygnaliści

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu