Nową nawierzchnię i chodniki ulicy Rybackiej w Grudziądzu wykona firma z Chorzowa, wyłoniona w przetargu. Na remont ma dokładnie rok   

Przetarg na modernizację ul. Rybackiej w Grudziądzu wygrała firma Puree Investments z Chorzowa. Będzie po raz pierwszy wykonywać inwestycję drogową w Grudziądzu.

Briefing zorganizował Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Poinformował: – Rozstrzygnięty został przetarg na wyczekiwaną przez mieszkańców, kolejną inwestycję drogową w Grudziądzu. Firma Puree Investments z Chorzowa zadebiutuje na rynku remontów dróg w Grudziądzu. Ma za zadanie w ciągu roku od podpisania umowy wykonać całą modernizację ulicy Rybackiej. Ta inwestycja jest potrzebna przede wszystkim mieszkańcom tej ulicy ale także wielu użytkownikom dróg w centrum Grudziądza. Liczę bardzo na to, że przebudowa tej ulicy zostanie wykonana szybko, fachowo i w terminie.

Koszt przebudowy ul. Rybackiej wyniesie około 4,5 mln zł.  

Przewidziane jest przede wszystkim wybudowanie nowej nawierzchni ulicy i chodników a także zjazdy, nową ścieżkę rowerową i odwodnienie.  

(marz)

Ulicę Rybacką w Grudziądzu trzeba pilnie wyremontować! FOT. MARYLA RZESZUT
FOT. MARYLA RZESZUT
Nawierzchnia ul. Rybackiej w Grudziądzu jest dziurawa, nierówna i wielokrotnie łatana… FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nową nawierzchnię i chodniki ulicy Rybackiej w Grudziądzu wykona firma z Chorzowa, wyłoniona w przetargu. Na remont ma dokładnie rok   

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu