Wielofunkcyjne, zadaszone boisko dla Zespołu Szkół Technicznych w Grudziądzu! Dofinansowanie zdobyte: 2,8 miliona  złotych (wizualizacje)

To właściwie hala sportowa, dostosowana do uprawiania różnych dyscyplin, zwłaszcza gier zespołowych, gimnastyki, lekkiej atletyki. Będzie miała dach o stałej konstrukcji.   

Wizualizacja przyszkolnej hali OLIMPIA przygotowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Zgłoszony przez Grudziądz projekt został wybrany do najlepszych, zwycięskich w ramach pierwszego naboru do programu budowy przyszkolnych hal OLIMPIA. Program prowadzi Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kiedy boisko powstanie? Już w przyszłym roku uczniowie Zespołu Szkół Technicznych będą mieć do dyspozycji nowoczesny obiekt sportowy, odpowiedni do prowadzenia lekcji wychowania fizycznego. To boisko ogólnodostępne, zatem korzystać z niego będą także okoliczni mieszkańcy.

– To znakomita wiadomość. Gratuluję autorom projektu, dzięki któremu na dużym, niezagospodarowanym terenie należącym do Zespołu Szkół Technicznych powstanie nowy, bardzo potrzebny obiekt sportowy – komentuje Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Cieszy też fakt, że – jak widać – aktywnie i skutecznie poszukujemy pieniędzy z zewnętrznych źródeł, by realizować inwestycje w wielu obszarach funkcjonowania miasta.

(marz)

Wizualizacje przyszkolnej hali sportowej, przedstawione przez Ministerstwo Sportu i Turystyki:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wielofunkcyjne, zadaszone boisko dla Zespołu Szkół Technicznych w Grudziądzu! Dofinansowanie zdobyte: 2,8 miliona  złotych (wizualizacje)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu