O sprawach miasta, przyrodzie i swoich prywatnych rozmawiali pasażerowie autobusu „19″ z prezydentem Grudziądza (zdjęcia)

Autobus linii nr 19 z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim wyruszył z al. 23 Stycznia w poniedziałek o godz. 15.53. Pasażerowie mieli okazję porozmawiać z ojcem miasta o sprawach swoich osiedli, o przyrodzie i nowych inwestycjach.

Podczas jazdy „dziewiętnastki” w kierunku Mniszka prezydent Grudziądza wysłuchał m.in. uczniów, którzy upominali się o ptaki i zwierzęta, które cierpią z powodu coraz to nowych inwestycji np. budowy bloków mieszkaniowych i tracą swoje naturalne siedliska. Pokazywali nawet zdjęcia ptaków wykonane telefonem. Prezydentowi Maciejowi Glamowskiemu nie pozostało nic innego jak zapewnić, że przyjrzy się problemowi i postara się, aby przyroda jak najmniej odczuwała skutki rozbudowy miasta. – Liczymy na pana! – mówili wysiadając z autobusu.

Pasażerowie rozmawiali o inwestycjach, które powstaną w Grudziądzu a także o swoich sprawach zawodowych a niektórzy wykonali sobie z prezydentem pamiątkowe selfie.

Następne spotkanie z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim już nie w tramwaju czy autobusie tylko na osiedlu Strzemięcin (to przesunięte z marca) – we wtorek, 25 kwietnia.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

O sprawach miasta, przyrodzie i swoich prywatnych rozmawiali pasażerowie autobusu „19″ z prezydentem Grudziądza (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu