Od 1 maja kursować będą w Grudziądzu autobusy na liniach sezonowych R i 11. „Czwórka” przejmie kursy do plaży Tarpno. Są zmiany na linii nr 11

W środę (1 maja) ruszą linie sezonowe do miejskiej plaży w Rudniku i plaży w Tarpnie. Wydział Komunikacji Miejskiej wprowadził korekty.

Przede wszystkim linia nr 4 przejmie kursy linii sezonowej T. Ma to sprawić, że do plaży w Tarpnie dotrze więcej mieszkańców. Będzie to sprawdzian, czy takie rozwiązanie jest dobre. Kursy wykonywane przez przystanek Lipowa/Plaża Tarpno oznaczono w rozkładach jazdy.

Wydział Komunikacji Miejskiej z Zarządem Dróg Miejskich w Grudziądzu utworzyły dodatkowe dwa przystanki w ciągu ulicy Lipowej, w obrębie skrzyżowania z Drogą Kurpiowską. Obsłużą one linię autobusową 4 z kursami przez plażę.

Linia sezonowa R w maju kursować będzie w weekendy, z wyłączeniem majówki, gdzie kursy będą odbywały się od 1 do 5 maja włącznie.

Linia sezonowa nr 11 jest zmodyfikowana pod kątem zoptymalizowania rozkładu. Kursy linii nr  11 wykonywane będą we wszystkie dni tygodnia.

Wszystkie rozkłady linii sezonowych i linii nr 4 zostały już opublikowane na stronie www.transport.grudziadz.pl

Na tym przystanku ubiegłego lata autobus linii T zabierał pasażerów z plaży Tarpno do centrum Grudziądza.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 1 maja kursować będą w Grudziądzu autobusy na liniach sezonowych R i 11. „Czwórka” przejmie kursy do plaży Tarpno. Są zmiany na linii nr 11

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu