Od 10 października rano – zmiana organizacja ruchu na ul. Włodka i al. 23 Stycznia w Grudziądzu z powodu modernizacji nawierzchni  

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że w związku z modernizacją nawierzchni ulicy Józefa Włodka i al. 23 Stycznia, od 10 października zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu tych ulic. Potrwa do 28 października.

Betonowanie torowisk na rozjazdach od strony Toruńskiej w kierunku al. 23 Stycznia w Grudziądzu.

10 października od godzin porannych wprowadzone zostaną zmiany w stałej organizacji ruchu na ulicy Włodka. Wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy od strony ulicy Chełmińskiej w kierunku ulicy gen. Józefa Hallera i przekierowany ruch pojazdów zostanie zawężony do jednego pasa ruchu – prowadzony będzie prawą jezdnią.

W związku z wprowadzanymi zmianami:

– wyłączona zostanie możliwość skrętu w lewo dla pojazdów jadących ulicą Hallera od strony ulicy Narutowicza,

– wyłączona zostanie możliwość jazdy na wprost dla pojazdów jadących ulicą Dworcową,

– wyłączona zostanie możliwość skrętu w prawo dla pojazdów jadących ulicą Hallera od strony ulicy al. 23 Stycznia.

Dojazd do obiektów handlowych przy ul. Włodka możliwy będzie jedynie od strony ulicy Chełmińskiej z wyjazdem w kierunku ulicy Hallera.

W ramach przedsięwzięcia nie przewiduje się rozłączenia sygnalizacji świetlnej w obrębie skrzyżowania ulic: Hallera- Włodka- Dworcowa.

Aleje 23 Stycznia – betonowanie torowiska tramwajowego.

11 października od godzin porannych wprowadzone zostaną zmiany w stałej organizacji ruchu w ciągu alei 23 Stycznia  na odcinku od ul. marsz. Józefa Piłsudskiego do ulicy Sienkiewicza. Z ruchu pojazdów wyłączony zostanie jeden z pasów ruchu w każdym kierunku.

Mogą tworzyć się zatory w ruchu drogowym na ul. Hallera, zalecane jest korzystanie z pozostałych dróg układu komunikacyjnego Grudziądza.

Zmiany w stałej organizacji ruchu obowiązywać będą do 28 października.

Wszelkich informacji o ruchu drogowym w obrębie Starówki udziela Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823, e-mail: zdm@zdm.grudziadz.pl

(marz)

Fot. Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 10 października rano – zmiana organizacja ruchu na ul. Włodka i al. 23 Stycznia w Grudziądzu z powodu modernizacji nawierzchni  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu