Od 18 marca nie są pobierane opłaty za parkowanie na modernizowanym obiekcie przy ul. Sienkiewicza w Grudziądzu. Nie ma też sprzedaży abonamentów

Trwa przebudowa parkingu w Strefie Płatnego Parkowania przy ulicy Sienkiewicza. Za postój pojazdów w tym miejscu od 18 marca (poniedziałek) nie trzeba płacić.  

FOT. MARYLA RZESZUT

Wykonawca rozwinie prace na całym terenie parkingu przy ul. Sienkiewicza, zatem miejsca będzie mniej i parkowanie zostanie ograniczone.

Także od 18 marca do czasu przywrócenia opłat zawieszona zostanie sprzedaż abonamentów dla osób zatrudnionych oraz abonamentów targowych dotyczących tego obszaru.

W Grudziądzu wprowadzimy unikatowy projekt. Przebudowujemy parking przy ul. Sienkiewicza, który należeć będzie, bez przesady, do najnowocześniejszych w Europie – zapowiada Michał Wikliński, członek zarządu Indygo Polska SA. – Najpierw powstanie parking a trochę później nowoczesne boksy rowerowe. Wprowadzimy wiele ułatwień, których kierowcy dotychczas w Grudziądzu nie mieli.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 18 marca nie są pobierane opłaty za parkowanie na modernizowanym obiekcie przy ul. Sienkiewicza w Grudziądzu. Nie ma też sprzedaży abonamentów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu