Od 3 kwietnia (poniedziałek) nie wjedziemy na ul. Rybacką od strony al. 23 Stycznia. Ruszy remont i zmieni się organizacja ruchu

Wjazd na ul. Rybacką w Grudziądzu możliwy będzie od ul. Marcinkowskiego. Wyłączony z ruchu zostanie odcinek do nieruchomości Rybacka 13.

Do nieruchomości Rybacka 13 (po prawej, budynek z cegły) wyłączony będzie całkowicie ruch pojazdów. Od strony al. 23 Stycznia wjazd nie będzie możliwy.

Po przegłosowaniu przez grudziądzkich radnych zmian w budżecie miasta Zarząd Dróg Miejskich może przystąpić do przebudowy ul. Rybackiej.

Od 3 kwietnia zmieni się stała organizacja ruchu na ulicy Rybackiej w Grudziądzu.

Z ruchu wszelkich pojazdów wyłączony zostanie odcinek ulicy Rybackiej od skrzyżowania z al. 23 Stycznia do okolic nieruchomości Rybacka 13. Dojazd pojazdów możliwy będzie wyłącznie od strony ulicy Marcinkowskiego.

Za wszelkie utrudnienia przeprasza Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 3 kwietnia (poniedziałek) nie wjedziemy na ul. Rybacką od strony al. 23 Stycznia. Ruszy remont i zmieni się organizacja ruchu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu