Od 4 do 20 marca mieszkańcy zgłaszają projekty do Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Miasto ma na ten cel ponad 4 miliony!

Mieszkańcy mogą zgłosić projekt, który będzie realizowany w 2024 roku w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. To już 11. edycja GBO! Na podział czeka 4 316 000 zł.

Projekty mogą być składane od 6 do 20 marca. Przewidziane są trzy kategorie:

  1. Zadania ogólnomiejskie
  2. Zadania miękkie
  3. Zadania osiedlowe

– Dotychczasowe edycje pokazały, że mieszkańcy Grudziądza chcą mieć wpływ na to, jak będzie wyglądać ich otoczenie i na to, jakie inwestycje mają powstać. Zachęcam do wykorzystania okazji na pozyskanie funduszy dla osiedla czy miasta na potrzebne mieszkańcom projekty – zaprasza do udziału w GBO prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski. – Zgłaszajcie swoje pomysły, bo warto!

W puli Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego jest 4 316 000 zł, w tym 600 tys. zł na zadania ogólnomiejskie, 60 tys. zł. na zadania miękkie, a pozostała suma przeznaczona będzie na zadania okręgowe.

Poznajcie zasady tworzenia projektów i udziału w GBO. Są m.in. na stronach internetowych:

www.grudziadz.pl

www.grudziadz.obywatelski.org

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 4 do 20 marca mieszkańcy zgłaszają projekty do Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Miasto ma na ten cel ponad 4 miliony!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu