Od 4 marca remontowana jest zatoka autobusowa przy ul. Królewskiej. Przystanek tymczasowy zostanie zlokalizowany bliżej ul. Rapackiego

Uwaga, kierowcy! Od poniedziałku, 4 marca nie blokujcie przystanku tymczasowego usytuowanego pomiędzy ul. Królewską 2 i Królewską 4 w Grudziądzu.

Remont tej zatoki autobusowej był konieczny. Na czas remontu przystanek MZK przy ul. Królewskiej zostanie przeniesiony bliżej ul. Rapackiego. MZK Grudziądz i Wydział Komunikacji Miejskiej grudziądzkiego Ratusza uprzejmie prosi kierowców samochodów o stosowanie się do oznakowania i nie blokowania tymczasowego przystanku.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 4 marca remontowana jest zatoka autobusowa przy ul. Królewskiej. Przystanek tymczasowy zostanie zlokalizowany bliżej ul. Rapackiego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu