Od 6 lipca wyłączone z użytku przystanki przy ul. Mikołaja z Ryńska i Waryńskiego do ronda gen. Maczka. Objazd ul. Piłsudskiego

Prowadzone są roboty w obrębie skrzyżowania 𝗪𝗮𝗿𝘆𝗻́𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 – 𝗦𝘁𝗼𝗺𝗶𝗹 – 𝗥𝘂𝗰𝗵𝗻𝗶𝗲𝘄𝗶𝗰𝘇𝗮 i skrzyżowanie to musi być całkowicie zamknięte. W związku z tym od 6 lipca do odwołania wyłączone z użytku zostaną przystanki przy 𝘂𝗹. 𝗠𝗶𝗸𝗼ł𝗮𝗷𝗮 𝘇 𝗥𝘆𝗻́𝘀𝗸𝗮, 𝗪𝗮𝗿𝘆𝗻́𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼, 𝗮𝘇̇ 𝗱𝗼 ronda 𝗴𝗲𝗻. 𝗠𝗮𝗰𝘇𝗸𝗮.

Objazd dla wszystkich autobusów odbywać będzie się 𝘂𝗹. 𝗣𝗶ł𝘀𝘂𝗱𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 i 𝘂𝗹. Ł𝘆𝘀𝗸𝗼𝘄𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼.

Na trasie przejazdu obowiązują wszystkie przystanki w obie strony.

Z powodu charakterystyki układu ulic, ich remontów i stanu, nie ma możliwości organizacji komunikacji publicznej z wykorzystaniem krótszych objazdów ulicami poprzecznymi.

Konieczne jest uwzględnienie czasu potrzebnego na dotarcie z przystanków przy 𝘂𝗹. Ł𝘆𝘀𝗸𝗼𝘄𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 do 𝘂𝗹. 𝗪𝗮𝗿𝘆𝗻́𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼. Średni czas drogi pieszej pomiędzy przystankami a ul Waryńskiego to 𝟭𝟮 𝗺𝗶𝗻𝘂𝘁.

Przygotowaliśmy dla Państwa układ ruchu dla pieszych pomiędzy ulicami oraz układ przystanków w obrębie ronda 𝗴𝗲𝗻. 𝗠𝗮𝗰𝘇𝗸𝗮.

Mapę objazdu dla wszystkich typów pojazdów przygotował Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu i dostępna jest pod linkiem: https://tiny.pl/93t5m

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 6 lipca wyłączone z użytku przystanki przy ul. Mikołaja z Ryńska i Waryńskiego do ronda gen. Maczka. Objazd ul. Piłsudskiego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu