Od rana 5 stycznia zamknięta zostanie ul. Kościelna a 6 stycznia czasowe wyłączenia ruchu na ul. Focha, Piłsudskiego, Mickiewicza

Centrum Grudziądza przygotowywane jest do przejścia Orszaku Trzech Króli.  Nastąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu na ulicach Starego Miasta.

Orszak Trzech Króli dotrze 6 stycznia także do skrzyżowania ul. Mickiewicza z Sienkiewicza w Grudziądzu.

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że od godzin porannych 5 stycznia, z ruchu wszelkich pojazdów zostanie wyłączona ul. Kościelna na odcinku od ul. Ratuszowej do ul. Prostej. Objazd dla pojazdów został wyznaczony poprzez ul. Tkacką i ul. Starą w kierunku Rybnego Rynku.

5 stycznia zostaną też zamknięte parkingi przy Urzędzie Stanu Cywilnego w ciągu ul. Mickiewicza oraz przy placu Niepodległości w pobliżu pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego.

W dniu przemarszu Orszaku Trzech Króli 6 stycznia, w godz. 11.30 – 14:00 w obrębie ulic: Focha, Piłsudskiego i Mickiewicza, mogą wystąpić czasowe wyłączenia ruchu wszelkich pojazdów. Mieszkańcy Grudziądza mogą korzystać z alternatywnych dróg objazdowych w podstawowym układzie komunikacyjnym miasta.

Zarząd Dróg Miejskich i organizatorzy Orszaku przepraszają za wszelkie utrudnienia.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od rana 5 stycznia zamknięta zostanie ul. Kościelna a 6 stycznia czasowe wyłączenia ruchu na ul. Focha, Piłsudskiego, Mickiewicza

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu