Odszedł Zdzisław Lewandowski, działacz samorządowy, były radny i przewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu. Pogrzeb był w czwartek

W wieku 87 lat zmarł Zdzisław Lewandowski, w przeszłości radny i przewodniczący Rady Miejskiej trzeciej kadencji. Pochowany został 22 września na Cmentarzu Komunalnym w Grudziądzu.

Zdzisław Lewandowski grudziądzkim radnym był przez trzy kadencje – od drugiej do czwartej. Gdy po raz pierwszy zasiadał w radzie, pełnił funkcję wiceprzewodniczącego, a w następnej kadencji był już przewodniczącym. Pracował przez wiele lat jako nauczyciel i dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Grudziądzu.

 Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek na Cmentarzu Komunalnym w Grudziądzu.

– Zdzisław Lewandowski pozostanie w naszej pamięci przede wszystkim jako pedagog i działacz samorządowy. Był człowiekiem oddanym sprawom publicznym, służącym wspólnocie samorządowej z całkowitym poświęceniem – mówiła podczas uroczystości Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza.

Zdzisław Lewandowski zmarł 16 września w wieku 87 lat.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Odszedł Zdzisław Lewandowski, działacz samorządowy, były radny i przewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu. Pogrzeb był w czwartek

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu