Oni świetnie grają i śpiewają! Koncert jubileuszowy Grudziądzkiej Orkiestry Dętej już 26 stycznia o godz. 18.00 w teatrze  

Grudziądzka Orkiestra Dęta jest dużą atrakcją i ozdobą imprez w mieście a także w kraju i za granicą. Znakomicie się rozwija i ma wielu fanów!

Została założona w 2008 roku i ma już spory dorobek artystyczny. Z powodzeniem prezentowała się w kraju i za granicą. Tworzą ją utalentowani muzycy, których pasją jest gra na instrumentach dętych.

W repertuarze ma różnorodne gatunki muzyczne, od klasyki po słynne utwory muzyki filmowej i rozrywkowej. Orkiestra wykonuje hity m.in. zespołu The Beatles, Zbigniewa Wodeckiego i innych znanych wykonawców.

Grudziądzka Orkiestra Dęta zebrała gorące oklaski publiczności m.in. podczas koncertu w teatrze poświęconego grudziądzaninowi Maciejowi Kossowskiemu. Wówczas przekonaliśmy się, że orkiestra ta ma nie tylko utalentowanych instrumentalistów, ale i wokalistów.

W kasie CK Teatr i klubu Akcent zostały już ostatnie bilety… Kosztują 25 zł.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Oni świetnie grają i śpiewają! Koncert jubileuszowy Grudziądzkiej Orkiestry Dętej już 26 stycznia o godz. 18.00 w teatrze  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu