Otwarcie platformy windowej to dla Warsztatów Terapii Zajęciowej ważna chwila: ułatwi podopiecznym poruszanie się po obiekcie

Ile kosztowała realizacja zadania „Montaż platformy windowej oraz modernizacja kilku pomieszczeń na piętrze budynku WTZ Grudziądz”? Dokładnie 306 551,85 zł. z czego 160 000 zł. dofinansował Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nie mogło się obyć bez tradycyjnego przecięcia wstęgi! Uczestnicy uroczystości obejrzeli nową windę, ale też wyremontowane pracownie, w których już można znacznie lepiej i skuteczniej prowadzić zajęcia.

Ciekawy występ artystyczny przygotowali podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Grudziądzu.

– Dzisiejsza uroczystość to ważne wydarzenie dla tego wyjątkowego miejsca. Dzięki nowej platformie windowej komfort podopiecznych znacznie się poprawi, co jest szczególnie ważne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – podkreśliła Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza.

(marz)Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Otwarcie platformy windowej to dla Warsztatów Terapii Zajęciowej ważna chwila: ułatwi podopiecznym poruszanie się po obiekcie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu