Paczki z wielkanocnymi potrawami wolontariusze (z identyfikatorami) dostarczą grudziądzkim seniorom w piątek, 29 marca

Rozpoczną wręczanie świątecznych pakietów o godz. 9.00. Dotrą do 700 starszych, samotnych mieszkańców Grudziądza.

Zainteresowania akcją Wielkanocne Śniadanie dla Seniora było bardzo duże. Przygotowanych zostało 700 pakietów świątecznych.

Wolontariusze odwiedzą wyłącznie zgłoszone wcześniej osoby, którym dostarczą pakiety świąteczne. Dlatego seniorzy, którzy zostali już poinformowani o zakwalifikowaniu do akcji, powinni być 29 marca w swoich domach.

Wolontariusze posiadają odpowiednie identyfikatory i nie będą wchodzić do mieszkań. Seniorzy nie muszą niczego podpisywać ani okazywać dokumentów. Nie będą też musieli przekazywać wolontariuszom jakichkolwiek pieniędzy.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Paczki z wielkanocnymi potrawami wolontariusze (z identyfikatorami) dostarczą grudziądzkim seniorom w piątek, 29 marca

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu