Pasażerowie! Na razie nie mogą działać biletomaty na dwóch przystankach w Grudziądzu. Korzystajcie z innych!  

Przez pewien czas nie będą działać biletomaty na dwóch przystankach: 𝗪𝘆𝗯𝗶𝗰𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼/𝗦𝗼𝗹𝗻𝗮 i 𝗖𝗵𝗲ł𝗺𝗶𝗻́𝘀𝗸𝗮/𝗪ł𝗼𝗱𝗸𝗮 – uprzedza Wydział Komunikacji Miejskiej Ratusza w Grudziądzu.  

W nowych, grudziądzkich tramwajach – Moderusach Beta są zainstalowane automaty biletowe. Jadąc nimi warto kupić bilet, gdyż biletomat na przystanku Wybickiego-Solna jest czasowo nieczynny.

Dlaczego? To przyczyny techniczne. W związku z konserwacją 𝗯𝗶𝗹𝗲𝘁𝗼𝗺𝗮𝘁𝗼́𝘄 i wymianą koniecznych podzespołów Wydział Komunikacji Miejskiej podjął decyzję, że urządzenia zamontowane na przystankach 𝗪𝘆𝗯𝗶𝗰𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼/𝗦𝗼𝗹𝗻𝗮 i 𝗖𝗵𝗲ł𝗺𝗶𝗻́𝘀𝗸𝗮/𝗪ł𝗼𝗱𝗸𝗮 będą czasowo wyłączone z użytkowania.

Wydział Komunikacji Miejskiej przeprasza pasażerów za utrudnienia!

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Biletomat na przystanku Chełmińska/Włodka jest czasowo wyłączony z użytku.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pasażerowie! Na razie nie mogą działać biletomaty na dwóch przystankach w Grudziądzu. Korzystajcie z innych!  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu