Pasażerowie! Tramwaje nie wrócą 1 sierpnia. Ruch wstrzymany do odwołania z powodu robót na Starówce

Kursowanie tramwajów linii nr 1 miało być wstrzymane do końca lipca. Zarząd Dróg Miejskich  w Grudziądzu informuje, że na wznowienie ruchu tramwajów poczekamy dłużej: do odwołania.  

Nie jest możliwe wznowienie ruchu tramwajowego 1 sierpnia. W związku z dalszą realizacją prac w obrębie Starego Miasta i modernizacji torowiska tramwajowego przez Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu ruch tramwajów zostaje wstrzymany do odwołania.

Przypominamy pasażerom, że na czas prowadzonych prac oraz w związku ze zwiększonym ruchem pasażerów, linia autobusowa 𝗔𝗧 (za tramwaj) kursuje na trasie osiedle 𝗥𝘇𝗮̨𝗱𝘇  – pętla w Tarpnie:

  • W dni powszednie do godziny 19.00 – co 15 minut.
  • Po godz. 19.00  i w weekendy – co 20 minut.

Tramwaje nie jeżdżą już miesiąc, od 27 czerwca. ZDM obiecuje, że o sytuacji i wszelkich zmianach będzie informować na bieżąco. I przeprasza za utrudnienia.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pasażerowie! Tramwaje nie wrócą 1 sierpnia. Ruch wstrzymany do odwołania z powodu robót na Starówce

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu