Patriotycznie – we wtorek od rana do wieczora w Grudziądzu! Mieszkańcy gremialnie świętują Dzień Flagi (zdjęcia)

Całe miasto zdobią biało-czerwone flagi. Wielu grudziądzan wywiesiło je na balkonach, domach, niektórzy przystroili chorągiewkami swoje samochody.

W południe wielką, biało-czerwoną flagę grudziądzanie przenieśli sprzed starostwa powiatowego na Rynek Główny. Także w Parku Miejskim w Grudziądzu, podczas pikniku rodzinnego dominowały barwy białe i czerwone. Grała Grudziądzka Orkiestra Dęta i Orkiestra Dęta Inowrocławskich Kopalni Soli. Były atrakcje dla dzieci i całych rodzin.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Patriotycznie – we wtorek od rana do wieczora w Grudziądzu! Mieszkańcy gremialnie świętują Dzień Flagi (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu