Pętla autobusowa na osiedlu Mniszek już jest wyremontowana! Od piątku wrócą stałe przystanki

Modernizacja pętli kosztowała 450 tysięcy zł. Od 13 stycznia tymczasowe przystanki przy ul. Podhalańskiej znikną a wrócą stałe: Mniszek Pętla i Droga Kujawska.

Były dziury, wyboje, kałuże… Teraz jest równiutka nawierzchnia i porządne wjazdy na pętlę w Mniszku.

W ramach remontu pętli w Mniszku wykonane zostały nowa nawierzchnia z kostki betonowej i nowe wjazdy na teren pętli a także wygospodarowano odpowiednie miejsce do montażu stacji ładującej autobusy elektryczne.

Od 13 stycznia (piątek) zlikwidowane będą tymczasowe przystanki autobusowe przy ulicy Podhalańskiej i autobusy komunikacji miejskiej ponownie zatrzymywać się będą na przystankach Mniszek Pętla i Droga Kujawska.

Koszt inwestycji wyniósł około 450 tysięcy zł. Prace prowadziła grudziądzka firma Expert.

Wiata wkrótce zostanie ustawiona. Biletomat już jest zamontowany na następnym przystanku, bliżej centrum osiedla: przy Drodze Kujawskiej.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pętla autobusowa na osiedlu Mniszek już jest wyremontowana! Od piątku wrócą stałe przystanki

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu