Piracki Dzień Dziecka przed Teatrem

„Ahoj, Przygodo!” to radosny happening z mnóstwem atrakcji dla dzieci, z okazji ich święta. Kiedy?
29 maja przed Teatrem. Będzie też spektakl plenerowy Przygody Kapitana Drabinki”.              

Zabawa na parkingu przed Teatrem rozpocznie się o godz. 11. Wstęp dla wszystkich dzieci jest bezpłatny!I te młodsze, i te starsze zapraszamy do wspólnej zabawy z okazji święta wszystkich dzieci. Nie jest przecież tajemnicą, że w każdym z nas tkwi dziecięca nuta i ogromna tęsknota za podróżą pełną przygód – zachęcają organizatorzy do udziału w imprezie. – Spełniając zatem wasze najskrytsze marzenia, zapraszamy na radosny happening „Ahoj, Przygodo” czyli Piracki Dzień Dziecka. 

W programie – wiele atrakcji, a wśród nich m.in.:
* budowanie tratwy z butelek PET,
* tworzenie własnych statków i czapek pirackich,
* gra w kości i przeciąganie liny.

Na koniec każdy z piratów dostanie swój mały skarb i ruszy w pełną przygód podróż z Piratem Drabinką. Punkt kulminacyjny Pirackiego Dnia Dziecka to właśnie spektakl plenerowy „Przygody Kapitana Drabinki” w wykonaniu Teatru Kubika.

Obok dobrej zabawy będzie też coś słodkiego: lody, wata cukrowa, gofry i popcorn.

Piracki dzień Dziecka rozpocznie się 29 maja o godz. 11.00 na parkingu przed Teatrem.

Happening sfinansowany jest z Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2022.

O czym opowiada spektakl „Przygody Kapitana Drabinki”?
Pirat Drabinka stanie przed wyzwaniami godnymi największych wilków morskich. Nie używając ani jednego słowa „opowie” o swoich morskich przygodach z najśmieszniejszych zakątków wyobraźni. Spektakl pełen lekkiego humoru, a w roli Nieustraszonego Kapitana Drabinki – Radosław Kubik.

Czas trwania: 60 minut. Premiera odbyła się w Pacanowie w 2016 r.

Pomysł, opracowanie, kostiumy i scenografia: Radosław Kubik
Występują: Radosław Kubik, Mateusz Kucharz

Po spotkaniu z Piratem Drabinką każdy uczestnik przedstawienia z okrętowego majtka stać się może kapitanem swojego własnego okrętu i wyruszyć w świat. Odkrywać nieznane tereny wyobraźni, marzeń i przygód.

(m)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Piracki Dzień Dziecka przed Teatrem

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu