Pod młotek poszedł voucher na skoszenie trawnika osobiście przez prezydenta Grudziądza! Dochód z całej licytacji – na rzecz Stowarzyszenia „Latarnia”  

Licytację „Usług Niezwykłych”, z której dochód pomoże wyposażyć salę do terapii integracji sensorycznej, przeprowadzono w sobotę w marinie. Sala ta jest bardzo potrzebna podopiecznym Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Latarnia”.

Aukcję przeprowadzono podczas II Integracyjnego Festynu im. Marii Grzegorzewskiej zorganizowanego wspólnie przez Stowarzyszenie i Szkołę Podstawową nr 13 w Grudziądzu.

Jeden z voucherów do licytacji przekazał Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Zadeklarował, że temu, kto wylicytuje najwyżej jego voucher, osobiście skosi trawnik przy domu.

Triumfator licytacji przebił konkurencję wysoką stawką:  3 000 zł. Jednak uznał, że koszeniem trawnika zajmie się sam a tę usługę przekazał dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 13 w Grudziądzu do wykorzystania na terenie placówki. Tak więc koszenie trawy przez prezydenta zyskała szkoła!

– Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji i swoimi gorącymi sercami wsparli tę szlachetną inicjatywę – wyraził wdzięczność prezydent Maciej Glamowski.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pod młotek poszedł voucher na skoszenie trawnika osobiście przez prezydenta Grudziądza! Dochód z całej licytacji – na rzecz Stowarzyszenia „Latarnia”  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu