Od 11 października powróci ruch pojazdów na grudziądzkim Rynku, ul. Pańskiej i Klasztornej!

Znów będziemy mogli poruszać się pojazdami po Starówce w Grudziądzu tak jak przed ograniczeniami. Przywrócony dla ruchu będzie Rynek Główny oraz ulice: Kościelna i Pańska.

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu ogłosił, że we wtorek, 11 października przywrócona zostanie stała organizacja ruchu w obrębie ulic Starego Miasta.

Dla ruchu pojazdów przywrócony zostanie przejazd przez Rynek, ulicę Kościelną i ulicę Pańską w kierunku ulicy Szkolnej.

Wszelkich informacji o decyzjach w zakresie ruchu drogowego w obrębie Starówki udziela Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu przy ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823, e-mail: zdm@zdm.grudziadz.pl

Fot. Maryla Rzeszut

Ulica Pańska w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 11 października powróci ruch pojazdów na grudziądzkim Rynku, ul. Pańskiej i Klasztornej!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu