Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski odwołał swoich zastępców, którzy przez mieszkańców zostali wybrani na radnych

Odwołani zostali z funkcji oboje wiceprezydenci Grudziądza. To wymóg zarządzenia. Taka jest procedura. Zakończyła się kadencja a Róża Lewandowska i Szymon Gurbin zdobyli w niedawnych wyborach samorządowych mandaty radnych Rady Miejskiej kolejnej kadencji.

– Bardzo dziękuję obojgu moim zastępcom za dotychczasową współpracę i działalność na rzecz mieszkańców Grudziądza – mówi prezydent Maciej Glamowski. – Zrealizowaliśmy razem wiele ciekawych i ważnych projektów. Byliście dla mnie ogromnym wsparciem.

Szymon Gurbin (z lewej) był wiceprezydentem Grudziądza.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski odwołał swoich zastępców, którzy przez mieszkańców zostali wybrani na radnych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu