Prezydent Maciej Glamowski zaprasza na kawę i tort 18 czerwca. Z jakiej okazji? Grudziądz ma prawa miejskie dokładnie od 732 lat

Właśnie w 732. rocznicę narodzin Grudziądza jako miasta w sensie prawnym prezydent Maciej Glamowski zaprasza na Górę Zamkową wszystkich mieszkańców, ich przyjaciół i znajomych. Będzie urodzinowa kawa i tort.

W tym dniu przewidziany jest piknik w pięknej, plenerowej scenerii. Będzie okazja do porozmawiania z prezydentem miasta, przedstawienie mu swoich opinii i propozycji.

Na Górze Zamkowej 18 czerwca będzie m.in. ekipa z Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu. Poprowadzi warsztaty od godz. 12.00 do 16.00.

Początek kawy z prezydentem na Górze Zamkowej w Grudziądzu 18 czerwca (niedziela) o godz. 15.00.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Prezydent Maciej Glamowski zaprasza na kawę i tort 18 czerwca. Z jakiej okazji? Grudziądz ma prawa miejskie dokładnie od 732 lat

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu