Przed Grudziądzem nowe wyzwania. – Musimy w Radzie Miejskiej współpracować, aby zrealizować kolejne, ambitne cele – twierdzi prezydent Maciej Glamowski

Jest na czym budować tę współpracę. – Czasem różni nas wizja rozwoju miasta, ale łączy miłość do Grudziądza. IX kadencja to będzie inny czas, który zbiegł się z nowym otwarciem w polityce. To czas na podjęcie przez nas nowych ważnych i ambitnych wyzwań – zapowiada prezydent Maciej Glamowski.

Podczas I sesji Rady Miejskiej IX kadencji dziękował mieszkańcom za zaufanie jakim go obdarzyli. Ma ogromny, demokratyczny mandat do sprawowania urzędu prezydenta Grudziądza (68,2 procent poparcia). – Bardzo dziękuję mieszkańcom. To dla mnie wielki zaszczyt ale też duże zobowiązanie i motywacja do ciężkiej pracy. Obiecuję, że uczynię wszystko, żeby nie zawieść oczekiwań i pokładanych w mojej prezydenturze nadziei – zapewniał. – 30 kwietnia zakończył się pewien rozdział. To był czas wielu pozytywnych zmian w mieście. Miniona kadencja była sukcesem. Zrealizowaliśmy wiele dobrych projektów. Odważnie podejmiemy nowe wyzwania.

Układ sił w Radzie Miejskiej IX kadencji jest korzystniejszy dla Koalicji Obywatelskiej (ma aż 10 mandatów), 7 ma Sojusz Obywatelski Grudziądz Maciej Glamowski a 5 Prawo i Sprawiedliwość oraz 1 Nowa Droga Czas Grudziądza. Poparcie w głosowaniach nad zgłaszanymi projektami prezydent powinien mieć zapewnione.

TEKST, FOT, WIDEO: MARYLA RZESZUT  

– IX kadencja to będzie inny czas, który zbiegł się z nowym otwarciem w polityce. To czas na podjęcie nowych wyzwań – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Przed Grudziądzem nowe wyzwania. – Musimy w Radzie Miejskiej współpracować, aby zrealizować kolejne, ambitne cele – twierdzi prezydent Maciej Glamowski

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu