Ptasia Stołówka otwarta zostanie 20 stycznia (sobota) w grudziądzkim Parku Miejskim. Można będzie zbudować i dostać gotowy karmnik!

Kto chce z rodziną czy przyjaciółmi miło spędzić czas w plenerze, niech przyjdzie do Parku Miejskiego im. Piotra Janowskiego, w pobliże lodowiska w godzinach 10.00-13.00.

To okazja, by w sobotę, 20 stycznia zdobyć nowe umiejętności na warsztatach i pomóc zimą naszym skrzydlatym przyjaciołom.

Przewidziane są warsztaty i dyskusja o zimowym dokarmianiu ptaków. Znawcy tematu odpowiedzą na każde pytanie i będzie można dowiedzieć się, czym i jak dokarmiać ptaki.

Sobota w Parku Miejskim w Grudziądzu zapowiada się interesująco i pożytecznie. W trakcie warsztatów tworzone będą karmniki z materiałów poddających się recyklingowi. Każdy z uczestników będzie mógł wykonać własne karmidełko, które będzie zabierze ze sobą do domu lub zostawi dla  Centrum Edukacyjno-Ekologicznego.

Dla wszystkich chętnych do udziału w warsztatach przygotowane zostały niespodzianki! Można będzie otrzymać drewniane karmniki na słoninę lub jabłka, które pomogą stworzyć w ogrodach jeszcze bardziej atrakcyjne miejsce dokarmiania ptaków.

Udział w otwarciu Ptasiej Stołówki jest całkowicie bezpłatny, a wstęp wolny dla wszystkich chętnych. Organizatorzy chcą, aby była ona dostępna dla każdego, kto chce wspólnie działać na rzecz naszej lokalnej przyrody.

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ptasia Stołówka otwarta zostanie 20 stycznia (sobota) w grudziądzkim Parku Miejskim. Można będzie zbudować i dostać gotowy karmnik!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu