Radio ZET królowało w Grudziądzu. Na dobrym śniadaniu były kolejki po przysmaki a słynny Kamil Nosel nikogo nie „wkręcił”, lecz bawił ludzi (zdjęcia)

Rynek w Grudziądzu należał dziś rano do Radia ZET, które przygotowało dla mieszkańców bezpłatne, (porządne!) śniadanie a akcję prowadził z humorem popularny radiowiec Kamil Nosel. Były wejścia na ogólnopolską antenę co nieźle promowało Grudziądz.

Kawiarnia w samochodzie: kawa Inka o różnych smakach miała wzięcie.
Śniadanie niczego sobie – było co wybrać z menu!

Ogólnopolska akcja ZET-ki „Wielka trasa śniadaniowa” przyciągnęła słuchaczy i… konsumentów. Kolejki utworzyły się po zdrową kawę Inka o różnych smakach, przekąski na gorąco i zimno a jeść można było siedząc na ustawionych leżakach lub w rozstawionym barze ze stolikami. Były np. gorące tosty z bekonem i serem, parówki „stówki” z jajecznicą i szczypiorkiem, tortilla grillowana z serem, szynką i warzywami, pieczone pieczywo z vege hummusem i inne przysmaki. Dopisała pogoda i frekwencja. Anna Lutkowska – jedna z młodych grudziądzanek przyznała: – Specjalnie przyjechałam rano z Mniszka, żeby zjeść porządne śniadanie. Kawa mi tak smakowała, że dwa razy ustawiłam się po nią w kolejce. Zjadłam tortillę i tosty. Były pyszne!  Warto było przyjść.

Kamil Nosel wchodził na antenę Radia ZET z relacjami z Grudziądza, co było na pewno dobrą promocją miasta. Nie brakowało chętnych, by zrobić sobie z tym znanym radiowcem pamiątkowe zdjęcie.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Radio ZET królowało w Grudziądzu. Na dobrym śniadaniu były kolejki po przysmaki a słynny Kamil Nosel nikogo nie „wkręcił”, lecz bawił ludzi (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu