Radni zgodzili się dołożyć pieniędzy na remont ul. Kosynierów Gdyńskich w Grudziądzu. Postępowanie przetargowe trwa (zdjęcia)

Ulica Kosynierów Gdyńskich czeka na pilny remont! Nawierzchnia jezdni i chodniki są stare, krzywe, zniszczone. Ulica była łatana już wielokrotnie. Poddana zostanie gruntownej przebudowie.

– Modernizację ulicy Kosynierów Gdyńskich mamy w planie. Niezbędne było poparcie przez radnych zmian w budżecie miasta, dzięki czemu można zwiększyć kwotę niezbędną na realizację tego zadania – objaśnia Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Dziękuję radnym za przegłosowanie uchwały w tej sprawie. To pozwoli nam wybrać najkorzystniejszą ofertę w trwającym już postępowaniu przetargowym i ruszyć z remontem.

To kolejna ulica w centrum Grudziądza, która zostanie poddana gruntownej przebudowie. Jest to bardzo ważna ulica na Starówce. Mieści się przy niej m.in. bank (u zbiegu z Groblową), punkty handlowe i usługowe oraz od niedawna siedziba Publicznej Uczelni Zawodowej.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Radni zgodzili się dołożyć pieniędzy na remont ul. Kosynierów Gdyńskich w Grudziądzu. Postępowanie przetargowe trwa (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu