„Razem Tworzymy Grudziądz” – to temat wystawy otwartej w Spichlerzu 57.  Barwne obrazy uczestników warsztatów

 Na wernisażu były eksponowane prace ponad 70 osób. Prezentowane obrazy powstały podczas warsztatów współfinansowanych z funduszy miejskich.  

Większość prac wykonana została w niełatwej technice akwareli, były także namalowane farbami akrylowymi i olejnymi na płótnie. Tematyka: pejzaże, panoramy Grudziądza, kwiaty, abstrakcje…

– To budujące, że mamy w Grudziądzu liczne grono osób wyrażające swoje emocje, przeżycia i obserwacje poprzez sztukę. Wrażliwość artystyczna jest niebywale cenny darem – komentuje wystawę Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Cieszmy się, że istnieje przestrzeń, w której artyści w różnym wieku mogą prezentować swoją twórczość mieszkańcom naszego miasta i osobom przyjezdnym. Bardzo dziękuję za zaangażowanie Fundacji Jedna Sztuka.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

 „Razem Tworzymy Grudziądz” – to temat wystawy otwartej w Spichlerzu 57.  Barwne obrazy uczestników warsztatów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu